THE DEFINITIVE GUIDE TO KIRALıK SUNUCU

The Definitive Guide to Kiralık Sunucu

The Definitive Guide to Kiralık Sunucu

Blog Article

Tüm hizmetlerimiz, one Gbps ağ erişimi ile sağlanmaktadır ve tercih ettiğiniz pakete bağlı olarak AKN kotası değişiklik göstermektedir.

Sunucunuza belirli kişilerin erişmesini istiyor ve sunucunuza olan bağlantı trafiğinin şifrelenmesini istiyorsanız

Focused Sunucu kiralama hizmetimizde E35 sunucu modeline kadar 100Mbps paylaşımsız hat sunmaktayız. E35 üstü yüksek performanslı sunucu modellerimizde sunucu başına 1Gbit erişim sağlamaktayız.

VMware Blogu: Önde gelen bir sanallaştırma yazılımı sağlayıcısından, sunucu sanallaştırmanın fiziksel sunuculara göre avantajlarını tartışan bir kaynak. Kaynak

İnternet erişim omurgamızın kapasitesi four x 10Gbps. İnternet çıkışımız %a hundred yedeklidir. Herhangi bir kapasitesi ihtiyacı Türk Telekom tarafından anında karşılanabilmektedir.

En az 500Mbit olmak üzere paylaşımsız, kotasız, limitsiz ve simetrik erişime sahiptir. En yoğun zamanda bile tam ve kesintisiz erişim sağlar.

Sunucu hizmetlerinde genel kullanım sözleşmesi yanında sunucu hizmet sözleşmesi de dikkate alınır.

Kiralık sunucu da bulut sunucu ya da fiziksel sunucu arasındaki farkları karşılaştırdığımız makalemizi web site sayfamızdan okuyabilirsiniz.

30 güne kadar dosyalarınızın yedeğine here erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

Joomla kolay kullanılabilirliği bakımından en çOkay tercih edilen World-wide-web sitesi yazılımıdır. Joomla için özel olarak hazırlanmış bu paketlerde tek tıkla Joomla kurulumu yapabilir, kolayca bir web site sahibi olabilirsiniz.

Aşağıda devoted sunucunuz için satın alabileceğiniz ek özellik ve hizmetler listelenmiştir.

Bizimle iletişime geçin, measurement özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Kiralık Server olarakta isimlendirilen yapının iki farklı kullanım amacı bulunur. Bu sunucular kaynaklarını herhangi bir internet site ile paylaşmak istemeyen kişi ya da kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Paylaşımlı sunucularda ortaya çıkabilecek olan olumsuz durumların ortadan kaldırılması adına bu sunuculara yönelim gösterilebilir.

Uzman teknik ekibimiz, Linux da her türlü sorununuza anında destek verip müdahale edecek ve sizi yarı yolda bırakmayacak. Bizde Linux Sunucu Kiralama hizmetlerimizi mutlaka deneyip fikir sahibi olun.

Report this page